rus
https://www.polymer-color.com.ua/
О компании
Порошковые краски
Услуги
Сертификаты
Дипломы
Фотогалерея
Новости
Мастер-класс
Контакты
Прайсы

 

      

Т./ф.: (04594) 6 68 26
Т./ф.: (04594) 6 72 21
Т./ф.: (044) 332 46 67
Моб.: +38 050 945 98 35

          polymer-color@ukr.net           


            
              Лицензия № 3500

    


OOO "Полимер-колор"
Защитно-декоративные покрытия алюминиевого архитектурного профиля
ПОРОШКОВЫЕ КРАСКИ


Главная   /  Новости   /  Рубрика новостей  

Товаровиробник року 2011

Комітет економічного розвитку, Українська рейтингова компанія та Аудиторська компанія «Євроконсалтинг» опублікували щорічний Національний рейтинг якості товарів та послуг.

Метою рейтингу є: визначити, нагороджувати та показувати суспільству дійсних лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на теренах України,  сприяти суспільному визнанню та вшануванню кращих підприємств, та стимулювати інших виробників, показуючи приклад кращих.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактору у прийнятті рішення. Як відзначають організатори Рейтингу, це єдина в Україні Система – неупереджена, комплексна, об’єктивна, прозора, що визначає підприємства-лідерів, які досягли переваги у бізнесі на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік)  усіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

Модель оцінки включає сім оціночних критеріїв, серед яких: прибуток, об’єм реалізованої продукції, продуктивність праці, заробітна платня та інші. Всі підприємства ранжуються згідно КВЕД 28.51.0 і складається ТОП-лідерів Рейтингу.

Так за офіційними даними Державних органів статистики згідно вищеназваних критеріїв ТОВ "Полімер-колор" в Національному Рейтингу якості товарів та послуг серед підприємств України "Оброблення та нанесення покриттів на метали" посідає  почесне ХІ місце. Наше підприємство тепер має можливість маркувати продукцію та послуги  відзнакою «Зірка якості» протягом двох років до 31.01.2013р. використовувати зображення, статус і назву вищевказаної відзнаки в рекламних та інформаційних матеріалах, інформуючи таким чином громадськість про високу якість наших послуг.

Це висока оцінка роботи, зробленої нами, і велика відповідальність, бо все що ми будемо робити далі, буде мати «Зірку якості».


Все новости
Порошковая покраска Создание сайта Limenet
Полимерное покрытие Анодирование Порошковая краска